Duomenų apsauga

      UAB „Upės projektai“ duomenų privatumo politika

 

 Bendra informacija

 1. Ši politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir apdorojame Jums naudojantis UAB „Upės projektai““ (toliau – Upės projektai) internetine svetaine www.greenhall.lt.
 2. Upės projektai  gerbia Jūsų privatumą ir saugo Jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

 Užklausų siuntimas 

 1. Jūsų asmens duomenys (vardas, telefono nr., el. pašto adresas, žinutė) atsakymo į Jūsų atsiųstą užklausą parengimo tikslu mes naudojame ir tvarkome tik tuo atveju, jei dėl to Jūs esate davę sutikimą, kurį išreiškiate pildydami užklausos formą internetinėje svetainėje www.greenhall.lt.

Kandidatų asmens duomenys

 1. Kandidatų, kurie atsiuntė savo gyvenimo aprašymus tiesiogiai mums elektroniniu paštu arba per darbo skelbimų portalus, asmens duomenis (vardas ir pavardė, telefonas, el. pašto adresas, CV ir motyvacinis laiškas bei pozicija) tvarkome, kad galėtume atlikti kandidatų į darbo poziciją atranką. Šiuos kandidatų asmens duomenis tvarkome sutikimo pagrindu.
 2. Atlikdami atrankas į darbo poziciją mes tvarkome tik tuos kandidatų asmens duomenis, kurie yra susiję su kvalifikacija, profesiniais gebėjimais ir dalykinėmis savybėmis. Mes nerenkame ir netvarkome kandidatų ypatingų asmens duomenų.

 Duomenų saugojimo terminas

 1. Visus Jūsų asmens duomenis mes tvarkome ir saugome ne ilgiau, nei reikalinga šioje politikoje nurodytais tikslais.
 2. Jūsų duomenis atsakymo į užklausą parengimo tikslais saugome 3 metus.
 3. Pasibaigus atrankos į konkrečią poziciją laikotarpiui, mes ištriname kandidatų atsiųstus CV ir kitus duomenis, nebent esame gavę kandidato sutikimą jo asmens duomenis tvarkyti ilgiau, kad galėtume pasiūlyti darbo poziciją. Tokiu atveju kandidato asmens duomenis saugome 1 metus. 

Duomenų perdavimas

 1. Jūsų asmens duomenis galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums administruoti mūsų interneto svetainę ir saugoti jos duomenis. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, debesijos paslaugų teikėjai ir pan. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pvz., policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba mūsų klientų, darbuotojų ir išteklių saugumą.

Duomenų apsauga

 1. Mes duomenų tvarkymui taikome saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Europos Sąjungos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.
 2. Upės projektai  imasi atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintų visų tvarkomų asmens duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

 Jūsų teisės 

 1. Jūs turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:
  • prašyti, kad Upės projektai leistų susipažinti su duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą;
  • teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;
  • teisę gauti savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu (teisė į duomenų perkeliamumą);
  • teisę atšaukti sutikimą;
  • teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.
  • Jūs galite pasinaudoti šiomis savo teisėmis kreipdamiesi į Upės projektai el. paštu info@greenhall.lt arba paštu UAB „Upės projektai“, Upės g. 21, LT-08128, Vilnius, Lietuva.

 Galiojimas ir pakeitimai

 1. Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 21 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.greenhall.lt. Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.


UAB „Upės projektai“ slapukų politika

 

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui UAB „Upės projektai“ (toliau – Upės projektai) tinklalapyje http://www.greenhall.lt/ (Svetainė).

 

Kas yra slapukai?

 

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

 

Kokių tipų slapukus renkame?

 

Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

 

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Upės projektai naudoja funkcinius slapukus, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nuostatas, krepšelio pasirinkimai ir kitus internetinius nustatymus, ir pateikite pasirinktas individualizuotas arba patobulintas funkcijas, kad kitą kartą, kai lankotės Svetainėje, Jums nereikės visos šios informacijos įvesti iš naujo. Upės projektai taip pat gali skaityti Jūsų naršyklės nustatymus, kad Svetainė būtų rodoma tinkamai Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.

 

Statistiniai slapukai

Upės projektai naudoja šiuos slapukus, kad surinktų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankoma mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Upės projektai gali stebėti, jei Jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti.

 

 

Kaip pašalinti slapukus? Kaip šalinam

 

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

 

Galiojimas ir pakeitimai

 

Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėje http://www.greenhall.lt/  Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje momento.